День Державного прапора України

23 Серпня 10:51
Бійці 115 окремої бригади ТрО на територію Коростенської центральної міської лікарні підняли в небо Державний Прапор 🇺🇦
Сьогодні, у День Державного прапора України, під звучання Державного Гімну підняли великий синьо-жовтий стяг.
Урочистості розпочали хвилиною мовчання для вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії росії.
У церемонії підняття прапора взяли участь міський голова Володимир Москаленко, генаральний директор лікарні Сергій Ковердун, представники обласної та міської ради, військові, медики. Подякою Коростенської РВА нагороджено Васьківського Сергія Володимировича, який втілив у життя проєкт – встановлення на території лікарні 20-метрового флагштоку, на якому з лютого 2023 року майоріє наш державний символ – прапор України.
Вічна шана усім нашим Героям, жителем нашої громади, які за синьо-жовті кольори нашої свободи віддали своє життя.
З Днем Державного прапора!
Слава Україні! Героям Слава!