Інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Коростенській територіальній громаді

8 Серпня 14:35

8 серпня  управліннія праці соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради відвідала спеціаліст з польової координації DТM від Міжнародної організації з міграції (МОМ) – Елла Петренко.

За участі спеціалістів управління було проведено анкетне опитування, на підставі якого було сформовано моніторинг прогресу довгострокових рішень щоб підтримати інтеграцію та реінтеграцію переміщених людей у їхні спільноти, незалежно від того, чи це приймаючі спільноти, чи спільноти їхнього походження.

Розробка Спільного аналітичного рамкового документа включає консультації зі спеціалістами та переміщеними особами  для забезпечення відповідності специфічному контексту переміщення в Україні та пріоритетам відновлення країни.