Як косити трав’яний покрив у містах: рекомендації та практичний досвід
Щороку в українських містах скошують трав’яний покрив, особливо активно – під час спекотних періодів. Неправильні практики скошування згубно впливають на екосистему та біорізноманіття, порушують комфорт місцевих жителів. Водночас, змінюючи сформовані підходи, громади економитимуть бюджетні кошти, зберігатимуть екосистеми та адаптуватимуться до зміни клімату.
ГО “Екоклуб” запрошує на подію “Як косити трав’яний покрив у містах: рекомендації та практичний досвід” 8 серпня об 11.00 год.
Під час неї поговоримо:
Чи варто та як правильно скошувати трав’яний покрив?
Чому зміна підходів до скошування у містах особливо важлива в умовах повоєнного відновлення?
Чий досвід громади можуть перейняти під час перебудови ландшафтного простору?
Як зміна підходів до скошування допоможе громаді адаптуватися до зміни клімату?
Також презентуємо посібник “Як косити трав’яний покрив у містах: рекомендації та практичний досвід”.
Для кого? Представників органів місцевого самоврядування, керівників та працівників комунальних підприємств, громадських активістів, усіх зацікавлених.
РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.office.com/e/c55bXRXZ4X
Спікерки:
– Ольга Лящук, координаторка проєктів ГО “Екоклуб”.
– Оксана Майборода, співзасновниця громадської ініціативи з озеленення міста «Сад історій в Рівному».
– Марія Голюк, ландшафтна архітекторка бюро “Masshtab”.
– Анжеліка Зозуля, координаторка природоорієнтованих проєктів ГО “Плато”, співзасновниця простору міського садівництва і городництва “Розсадник”.
– Любов Колосова, експертка з екології та озеленення, КП “Інститут розвитку міст”, Вінниця.
Посилання для приєднання буде надіслане за день до події.
Подія відбувається у межах проєктів “Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу; “Розбудова екофеміністичного руху”, що фінансується “WECF International” (“Жінки в Європі за спільне майбутнє”) та “Підвищення інституційної спроможності Екоклубу у світлі післявоєнної відбудови та набуття статусу кандидата у члени ЄС” в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.
Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам цього дослідження і не обов’язково відображають погляди Європейської Комісії, “WECF International” та Уряду Швеції. Відповідальність за зміст документа несе виключно ГО “Екоклуб”.