Економічний форум міст-залізничників

20 Липня 16:19

20 липня в Ковелі відбувся економічний форум міст-залізничників організований ГО “Південна стратегія розвитку”.
Мета Форуму — створення кращих умов для розвитку українськийх малих та середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.
Коростенську громаду представили: начальник управління економіки Володимир Стужук, начальник відділу охорони здоров’я Микола Заєць, головний спеціаліст відділу проєктного та інвестиційного менеджменту Мазурова Іванна та виконавчий директор АСОЦІАЦІЯ “РАДА КЕРІВНИКІВ” ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ МІСТА КОРОСТЕНЬ Олександр Білошицький.

Ініціатива зі створення нових експортно-логістичних можливостей для підприємців міст залізничників здійснюється в межах програми міжнародної співпраці “EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH.

Транслація заходу за посиланням: https://fb.watch/lUQpDOGmuP/