Дні енергії в Коростенській громаді офіційно завершено!

7 Липня 16:06
Сьогодні в Коростенський міський палац культури ім Т. Г. Шевченка відбулось нагородження переможців конкурсу Reels та малюнків “Коростень-енергоефективний!”, учасники та переможці отримали цінні екопризи від наших партнерів Covenant of Mayors – East. Подарунки вручив міський голова Володимир Москаленко який зазначив, що питання енергоефективності залишається актуальним та стосується кожного мешканця нашої планети.
В рамках Днів енергії в Коростенській громаді вже проведено вікторину на Телеканал “КоростеньТБ” оновлено інформаційні стенди в закладах культури, було висвітлено поради з енергоефективності на сайті та соціальних мережах Facebook і Telegram.
Дякуємо партнерам за подарунки для діток, а команді Цдют Коростень за позитивні емоції та дитячі посмішки.