Депутати Коростенської міської ради підтримали рішення про звернення до Президента України

6 Липня 15:34
На засіданні 24 сесії Коростенської міської ради 6 липня депутати підтримали рішення про звернення до Президента України, голови Верховної ради України, Прем’єр-міністра України, голови Житомирської обласної державної адміністрації, щодо недопущення прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України».
Зазначимо, що на сесії виступив народний депутат України Володимир Арешонков, який повідомив депутатів Коростенської міської ради та присутніх, що проєкт Постанови було знято з обговорення. Але створена робоча група продовжує працювати в напрямку вирішення даного питання. За свої права потрібно бородись і громадяни Коростенського району показали, що готові відстоювати свої права, які гарантовані Конституцією України.