Привітання з Днем Конституції України від Жіночої Ради міста Коростеня

28 Червня 13:58

Шановні жителі  Коростенської  територіальної громади!

Жіноча Рада міста щиро вітає Вас з одним з важливих свят незалежної України – Днем Конституції.

Конституція – це життєве кредо України. Це базис, на якому сформована Українська держава. Конституція гарантує рівні права та свободи кожному громадянину держави.

Сьогодні наш російський  ворог, який, розпаливши вогонь повномасштабної війни, намагається забрати нашу свободу та незалежність, захопити нашу землю та знищити українців. Але наш народ, добре пам’ятає свій обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо українську землю, нашу свободу, наше право на життя.

Сьогодні наші Герої стоять на смерть за конституційне право бути вільними та незалежними. Україна переможе, Миру нам усім!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Жіночої Ради      Світлана Загоруйко