Програма «ВідновиДІМ» для ОСББ від Фонду енергоефективності

27 Червня 10:21

Фонд енергоефективності

☝До подачі Заявки на отримання гранту за Програмою «ВідновиДІМ» ОСББ необхідно підготувати пакет документів. Зокрема, замовити Звіт з технічного обстеження будівлі та акт технічного обстеження.

⁉️Хто може проводити?⁉️
Експерт з технічного обстеження будівель і споруд (відповідного класу наслідків) і додані під час воєнного стану особи з такими кваліфікаціями:
✅ експерт будівельний з експертизи проєктної документації у частині забезпечення механічного опору та стійкості (І категорії або провідний);
✅ інженер-проєктувальник у частині забезпечення механічного опору та стійкості (І категорії або провідний);
✅ інженер-консультант у будівництві (І категорії або провідний).
Звіт з технічного обстеження має містити:
✅ інформацію про будівлю та її наявний конструктив;
✅ інформацію про всі огороджувальні конструкції та інженерні системи будинку;
✅ перелік і причини пошкоджень конструктиву та/або систем будівлі, матеріали фотофіксації з описом дефектів;
✅ визначену категорію пошкоджень будівлі (відповідно до Методики проведення обстеження та оформлення його результатів, затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України № 144 від 06.08.2022);
✅ висновки та рекомендації експерта щодо усунення пошкоджень, зокрема рекомендований вид ремонту, орієнтовні обсяги робіт;
✅ акт, складений за результатами проведеного обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів (додаток до Звіту), за формою, визначеною Додатком 7 до Методики проведення обстеження та оформлення його результатів.
‼️Важливо! Звіт з попереднього обстеження має містити висновки і резолютивну частину. Не допускається надання рекомендації провести детальне обстеження для встановлення можливості подальшого ремонту та експлуатації будівлі. Якщо така рекомендація наявна, потрібно провести детальне обстеження і подавати до Фонду Звіт з детального обстеження.
Детальніше читайте на сайті: https://bit.ly/3KZyJdD