Українське товариство сліпих відзначило 90 річницю своєї діяльності, а також 88 років відзначило ПОГ «Коростенське УВП УТОС»

21 Червня 14:56
З цієї нагоди 21 червня Коростенській територіальній організації УТОС відбувся урочистий захід.
Привітали колектив організації міський голова Володимир Москаленко, заступник міського голови Олександр Синицький, начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Єсін. Побажали усім терпіння, здоров’я та миру в Україні.
За професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток Коростенської міської територіальної громади міський голова вручив Подяки Коростенської міської ради. Для присутніх на заході митці Коростенського міського Палацу культури ім.Т.Шевченка підготували музичні виступи.
Вітаємо та бажаємо миру і процвітання!