Інформація про роботу КВГП

14 Червня 17:13

Комунальним виробничо-господарським підприємством  протягом тижня

(з 05.06.2023 р. по 09.06.2023 р.)

проведено наступні роботи:

1. Проведено санітарну очистку міста: вивезено сміття багатоквартирних житлових будинків – 2031 м3. Приватний сектор – 673 м3. Захоронення – 3083 м3. Прибирання парку та скверів – 34 м3. Прибирання кладовищ –  115 м3.
  2. Викошування газонів (вул. Залізнична, біля скульптури Божої Матері Покрови Пресвятої Богородиці, полігон ТПВ, вул. С.Кемського, площа молоді Коростенщини ХХ ст., площа міськвиконкому, вул. Сосновського); олійне фарбування МАФ (парк «Древлянський»); видалення аварійних дерев (кладовище по вул. І. Котляревського); прибирання кладовища по вул. І. Котляревського; стрижка живоплоту (вул. Шевченка, вул. Героїв Чорнобиля, площа молоді Коростенщини ХХ ст., біля пам’ятника Козаку); догляд за квітниками по місту.
  3. Прибирання змету (вул. Залізнична, вул. В. Стуса); профілювання вулиць (мікрорайон Пашини); прочистка автобусних зупинок, урн для сміття по місту, парків, прибирання закріплених за підприємством територій м. Коростеня.
  4. Ремонт світлофорних об’єктів (вул. Грушевського, вул. Сосновського, вул. Героїв Небесної Сотні); підвіс дротів (вул. Грушевського, вул. І. Котляревського); заміна ліхтарів підсвітки пішохідного мосту (вул. Кооперативна); демонтаж дорожніх знаків (вул. 1 Травня).
  5. Ремонт вулично-дорожньої мережі (ямковий ремонт вул. Р. Шухевича); встановлення декоративного мосту (парк «Древлянський»); копання траншеї (кладовище по вул. І. Котляревського).

Адміністрація КВГП