Випускні вечори 2023

13 Червня 12:01

9 та 10 червня в громаді відбулись випускні вечори. Урочиста подія була наповнена зворушливою атмосферою, промовами та настановами. Випускниця 8-го ліцею виконала гімн України на скрипці. Батьки випускників ліцею №4 подарували глядачам запальний танок. Загалом випускні по громаді пройшли святково та урочисто. 32 випускники отримали золоті медалі та 13 срібні. Було сказано багато теплих слів, а також спогади, приємні емоції, веселий сміх і сльози радості. Міський голова Володимир Москаленко щиро побажав усім випускникам терпіння, натхнення, сміливості, успіхів та більше можливостей у житті.
Випускники дякували ЗСУ.

Бажаємо нашим випускникам натхнення, успіху, майбутніх перемог, та головне мирного неба. Саме на вас лежить відповідальність майбутньої відбудови та розвитку України.

У добру путь, дорогі випускники!

Слава Україні!