Коростенці на Всеукраїнських змаганнях з шотокан карате-до С.К.І.Ф. показали хороші результати.
З ![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
по ![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
травня у Києві відбувалися Всеукраїнські змагання з шотокан карате-до С.К.І.Ф. Представниками нашої міської громади на змаганнях були вихованці клубу карате ,,Саторі” (керівник Берковський Юрій Анатолійович) та клубу ,,Сейкен” (Кутерженко Олександр Володимирович). За результатами змагань наша команда здобула
золотих
, ![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
срібних
та ![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
бронзових
нагород. Вітаємо з хорошим результатом наших земляків та їх тренерів.
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
![🔟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t62/1/16/1f51f.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![8️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/38_20e3.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![5️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/35_20e3.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)