Гарні результати на чемпіонаті України з боротьби вільної.
З
по 13 травня у Львові проходили змагання чемпіонату України
з
боротьби
вільної серед чоловіків та жінок. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Марчеко Софія, Дорошенко Ірина, Васьківський Станіслав . За результатами змагань, Софія (вагова категорія 57кг) виборола бронзову нагороду, а Ірина, змагаючись у ваговій категорії ![5️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/35_20e3.png)
кг, також виборола бронзу. Станіслав змагаючись у ваговій категорії 79кг, став п’ятим та виконав норматив Майстра спорту України. Вітаємо з гарним результатом спортсменів.
![9️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/39_20e3.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![5️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/35_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)