Ущапівський Андрій Миколайович

12 Квітня 10:04

Ущапівський Андрій Миколайович

Народився 20 жовтня 1993 року. Солдат Збройних сил України. Один із «кіборгів». По закінченню Васьковицької школи Коростенського району  навчався в Козятинському ВПТУ залізничного транспорту. 2012 року розпочав службу за контрактом у ЗСУ. В зоні бойових дій перебував з травня 2014-го року, на посаді оператора  95-та окремої аеромобільної бригади.

10 лютого 2015-го загинув під час вогневого контакту ротно-тактичної групи з терористами біля села Спартак Ясинуватського району, тоді ж полягли старшина Сергій Порозінський, солдати Іван Рудницький й Олександр Саєнко.

Похований у селі Васьковичі 15 лютого 2015-го.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). У селі Васьковичі відкрито меморіальну дошку Андрію на будинку, де він проживав.