Топ теги:
Попередження

Коростенці продемонстрували гідні результати на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків.

27 Лютого 14:29
З 2️⃣3️⃣ по 2️⃣6️⃣ лютого у Києві проходив чемпіонат 🇺🇦України🇺🇦 з 🏃легкої атлетики🏃 у приміщенні серед юнаків та дівчат 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣/2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ років народження. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення 🏃легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренера Медведчука Віктора Володимировича. За результатами змагань кращий результат показав учень КМЛ №1️⃣ Рябчун Владислав з естафетного бігу в складі збірної команди Житомирської області, зайнявши першу сходинку п’єдесталу та фінішував восьмим з бігу на дистанції 2️⃣0️⃣0️⃣м. Учень КМЛ №8️⃣ Вигівський Данил з бігу з перешкодами на дистанції 1️⃣5️⃣0️⃣0️⃣м фінішував п’ятим. Вітаємо спортсменів та їх тренера з гідним виступом та бажаємо перемоги в наступних змаганнях.