Ознайомчо-навчальна поїздка депутатів Коростенськоі міської ради

4 Квітня 21:00

1 квітня відбулась ознайомчо-навчальна поїздка депутатів Коростенськоі міської ради до с.Каленське, Мединівка, Великий Ліс, Ходаки, Субине, Горбачі, Корма, Мала Зубівщина, Зубівщина. У заході взяли участь всього 6 депутатів міської ради: секретар міської ради Олександр Олексійчук, Катерина Скляревська, Ольга Гречко, Наталія Тертична, Микола Заєць, Тетяна Кереселідзе та депутат районної ради Тетяна Вигівська. Обранці ознайомились із проблемними питаннями приєднаних територій, поспілкувались із місцевими жителями, відвідали школи, дитячі садочки, ФАПи, бібліотеки тощо. Найчастіші скарги від місцевих мешканців на неналежне транспортне сполучення або, взагалі, його відсутність (зокрема, в с. Мединівка), відсутність телефонного та Інтернет-зв’язку.