Коростенські легкоатлети гідно виступили на командному чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих, юніорів та юнаків.
З ![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
по ![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
січня у Житомирі відбувся командний чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях брали участь понад ![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
легкоатлетів у складі
команд Житомирської області. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення
легкої атлетики
Коростенської ДЮСШ і відділення
легкої атлетики
КДЮСШ Житомирської обласної організації ФСТ ,,Колос” під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича, Романенко Світлани Іванівни та Сулова Віктора Миколайовича. За результатами змагань наша команда має наступні результати:
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
![1️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/31_20e3.png)
![4️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1/16/34_20e3.png)
![2️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/32_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![8️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t53/1/16/38_20e3.png)
![🏃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1/16/1f3c3.png)
![🏃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1/16/1f3c3.png)
![🏃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1/16/1f3c3.png)
![🏃](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3b/1/16/1f3c3.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
У змагання з естафетного бігу наша команда (Дмитренко Варвара, Рябчун Владислав, Михайленко Діана та Ейсмонт Артур) посіла третю сходинку п’єдесталу![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з хорошими результатами та бажаємо досягнення поставлених цілей.