Продовжується робота з налагодження централізованого вивезення сміття від населення.

13 Січня 11:46
Сьогодні, жителям села Бехи передали в користування 100 сміттєвих баків, по одному в кожне подвір’я. Між власником будинку та КВГП заключається договір на вивезення сміття та у користування підприємством безкоштовно надається сміттєвий бак.
В Михайлівці минулого тижня був встановлений контейнер об’ємом 5 куб.м біля багатоповерхівок. За словами старости, Анатолія Невмержицького, більшість жителів позитивно сприйняли нововведення, оскільки раніше сміття вивозилось в штучно облаштовані місця або ж формувались стихійні сміттєзвалища.
До відома, в селі Кожухівка практика централізованого вивезення сміття від населення успішно функціонує вже рік.
Підприємством і надалі планується налагоджувати роботу з населення приєднаних сіл для покращення екологічної ситуації в цілому.
Нагадаємо, що тариф на вивезення сміття становить 31,81 грн в місяць з людини і діє на всій території громади.