Коростень зустрічає французьких партнерів у рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими».
![На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320935060_1495014724355949_5457222958029300323_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=wVtk6X8-SMcAX82N5Ud&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfCcOyrvFUXS2oFSl9c4ijL70pQk_obOXTFddQQCXLDTBA&oe=63A7A547)
«Ми привезли наших французьких партнерів в Україну в рамках спільної ініціативи об’єднаної мережі парламентарів, у тому числі ЄС: «Об’єднані заради України», у співпраці з Мережею захисту національних інтересів «АНТС» та французькою організацією «Stand with Ukraine».Його мета – залучити партнерів, які подарують українським громадам генератори, щоб допомогти пережити зиму в теплі та зі світлом, а також налагодити співпрацю у відновленні», – каже Наталка Федорович, керівниця проекту «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» Зміцнення громадської довіри» (USAID/UCBI III).
Тож, 20-го грудня міський голова Володимир Москаленко зустрівся з Алін Ле Бейл Кремер (французька журналістка та співзасновниця громадської організації “Stand With Ukraine”) та Едвардом Мейор (співзасновник та президент французької громадської організації “Stand With Ukraine”, підприємець у сфері бізнесу коворкінгів та стартап-екосистеми в Україні та Франції).
Мета зустрічі – обговорити нагальні потреби громади в умовах воєнного часу для надання ефективної допомоги жителям громади.
Міський голова разом з Алін Ле Бейл та Едвардом Мейор, відвідали пологове відділення центральної міської лікарні.
В розмові визначені стратегічні напрямки потенційної співпраці між містами та напрямки роботи.
Також, Володимир Москаленко висловив слова вдячності за співпрацю та підтримку Valentina Osadcha – Gubar , Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С».
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
![На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенні](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320938892_5467186380077364_3102135046733875820_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0UYaXF7glX0AX93bHeo&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfCR6ok90mTNY8cieJ8o8F821gm5Ej4XWmyf0RpjJcMJhQ&oe=63A6FDBC)
![На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320886483_1767454116956228_3852087834710339499_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2QKNabeoFCUAX8SWKZx&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfCkbMmUH5D1vQV-sgJF4jC6DhrPleuALAAb-u9ZOarVKw&oe=63A7348F)
![На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fhrk8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321120015_889944615526559_7298348692620557054_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Tbwr0fBPU-gAX_ZUCgK&tn=FyhOTHU--h2dTXEJ&_nc_ht=scontent.fhrk8-1.fna&oh=00_AfDeH3vM_glyIUdt_IK6v-zKxc4khUVBaDMUycVtaI3kUA&oe=63A8298F)