Творча зустріч “Душа поета-вічна таїна”
17.12.2022 Сьогодні в стінах Коростенської центральної міської бібліотеки відбулася творча зустріч “Душа поета-вічна таїна”, на якому Сергій Ущапівський презентував книгу “Стихія Любові”, яка опублікована в жовтні 2022 року.
На зустрічі твори Сергія зачитала Олена Кучер, яка перша декламувала його вірш, а також сам автор та співробітники бібліотеки. Захід пройшов в теплій та натхненій атмосфері.
Бажаємо нашому автору творчих успіхів та з нетерпінням чекаємо на нові книжки.
![На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320641709_820736035681519_3969099676893897125_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=70BI_AlxLbwAX94LN9N&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDMLRI0Hqru5GJ7UHq50xkOFX7osCiVgU_Zydd-N9yZ7A&oe=63A44DFD)
![На зображенні може бути: 1 особа](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320358470_688504429581589_7239411329287870586_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=mnJ8pdgmDHQAX9SDXHe&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfCl1cQdZNNGYDsZ9A2Fi1G3N7xolx0Sj47cHFrCH9Ku2Q&oe=63A52E78)
![На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/320662498_1126232048022033_7850010744869252224_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Yy5yzjVx90oAX9AGM_i&tn=8KTOuZ7lVSRnpe3I&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AfDsxstec9rRnGYKJZrYBMNDQrfQewtP3PaQ0CkA93jOeQ&oe=63A48D4C)