Коростенська борчиня виборола срібну нагороду на чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок U-.

21 Листопада 11:13
З 1️⃣5️⃣ по 1️⃣9️⃣ листопада у Коломиї (Івано-Франківська область) проходив чемпіонат України🇺🇦 з вільної боротьби🤼 серед жінок U-2️⃣0️⃣. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності та вихованець Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби🤼 (тренер Білоус Владислав Олександрович). Змагаючись у ваговій категорії 5️⃣0️⃣кг, Дорошенко Ірина виборола ІІ місце, а Зінкевич Іван, виступаючи у ваговій категорії 6️⃣1️⃣кг, став п’ятим. Вітаємо спортсменів та їх тренера з хорошим результатом та бажаємо здобуття найвищих результатів та нагород.