Переможці та призери ІІ Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футболу.

26 Вересня 9:38
25 вересня на стадіоні ,,Спартак” відбувся фінальний матч ІІ Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футболу⚽ ,,Футбольна ліга Коростенщини” між командами БГК ,,Сокорики”⚽ та ,,Новаки”⚽. З рахунком 2:0 перемогу здобула команда БГК ,,Сокорики”⚽ та стала 🏆🥇переможцем чемпіонату. За результатами чемпіонату команда ,,Новаки” стала 🥈срібним призером, а команда ,,Колос” (с.Бондарівка) – 🥉бронзовим призером. Участь у чемпіонаті брало 8️⃣ команд. Вітаємо переможців та призерів і дякуємо всі командам, які брали участь у ІІ Відкритому чемпіонаті Коростенської міської територіальної громади з футболу ,,Футбольна ліга Коростенщини”.