Вітаємо спортивну спільноту громади з Днем фізичної культури і спорту!
Коростенська громада
багата спортивними![🏋️♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1/16/1f3cb_200d_2640.png)
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![🤸♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t24/1/16/1f938_200d_2640.png)
талантами. Наші спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю. Ці успіхи – результат наполегливої праці, великого внеску спортивної громадськості, тренерів, активістів спорту.
![🏢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/1f3e2.png)
![🏋️♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1/16/1f3cb_200d_2640.png)
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![🤸♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t24/1/16/1f938_200d_2640.png)
![🤾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t23/1/16/1f93e.png)
Шановні спортсмени, тренери, вчителі, ветерани спорту, фахівці галузі та прихильники фізкультурно-спортивного руху й здорового способу життя, щиро вітаємо![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/1f38a.png)
вас з Днем фізичної культури і спорту! Бажаємо міцного![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
здоров’я, мирного неба
, великої
вдачі, наполегливості, сили волі, вдалих стартів
, перемог![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
, наснаги та примноження здобутків. Нехай Ваша діяльність буде взірцем для юних
жителів нашої громади.
![🎉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f389.png)
![🎊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/1f38a.png)
![🎈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f388.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)
![⛅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9f/1/16/26c5.png)
![✌️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t61/1/16/270c.png)
![🏁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f3c1.png)
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![👨👨👦👦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f468_200d_1f468_200d_1f466_200d_1f466.png)
Висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто працює у сфері фізичної культури, та впевнені, що спорт у Коростенській громаді й надалі буде успішно розвиватися і стане для всіх невід’ємною частиною життя.