Ірина Дорошенко тричі піднімалася на 1 сходинку п’єдесталу на Чемпіонаті Європи з боротьби сумо.
Нещодавно в Кротошині (Польща) проходив Чемпіонат Європи з боротьби сумо, в якому брали участь понад 300 спортсменів з 12 країн. Серед учасників була і коростенка Ірина Дорошенко (тренер Владислав Білоус), яка тричі стала чемпіонкою Європи, виступаючи у ваговій категорії до 50 кг. Отож, Ірина здобула перемогу![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
у таких категоріях: U-21, U-23 та серед дорослих, виконавши норматив Майстра спорту України міжнародного класу.
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)