Відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

6 Вересня 13:39

05.09.2022 року  у приміщенні Коростенської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Грозинського ліцею  Коростенської міської ради.

Відповідно до рішення конкурсної комісії (протокол №2 від 05.09.2022р) за результатами розгляду документів, наданих претендентами на заміщення вакантної посади директора Грозинського ліцею  Коростенської міської ради, до Конкурсу допущено:

Бех Ларису Василівну – кандидата на заміщення вакантної посади директора Грозинського ліцею Коростенської міської ради,

Чижську Вікторію Вікторівн – кандидата на заміщення вакантної посади директора Грозинського ліцею Коростенської міської ради.