Топ теги:
Попередження

Хороші результати на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків.

24 Травня 12:55

21 травня у Бердичеві проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків 2010-2012 років народження на призи Майстра спорту, тренера Ігоря Мантеля. Нашу міську громаду на змаганнях представляли вихованці Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби (тренер Білоус Владислав Олександрович). За результатами змагань учень міської гімназії Титюк Макар (вагова категорія 26кг) виборов ІІІ місце. Учень ЗОШ №13 Семеній Дмитро (вагова категорія 47кг) також посів третю сходинку п’єдесталу. Учні міського колегіуму Лупенко Іван (вагова категорія 53кг) та Пашинський Кіріл (вагова категорія 66кг) вибороли золоті нагороди. Відзначились і учні ЗОШ №3: Вигівський Данило (вагова категорія 59кг) здобув І місце, а Глемба Богдан (вагова категорія 70кг) став срібним призером. Вітаємо спортсменів та їх тренера з хорошим результатом.