Коростенська громада провела в останню путь воїна-десантника  Ігоря Тичину

6 Січня 13:42

Коростень у скорботі.

Плачуть рідні, близькі, родичі, друзі, однокласники, товариші, побратими, вся Коростеська громада, плаче Україна.

Сьогодні прощаються із захисником України, 21-річним коростенцем  Ігорем Тичиною,  який загинув від кулі ворожого снайпера,  захищаючи честь і незалежність нашої держави на Сході України.

Бійця 95-ї десантно-штурмової бригади Ігоря Тичину було поранено 27 грудня 2021 року, а 1 січня 2022 року від поранення боєць помер. Лікарі до останнього боролися за життя нашого захисника, яке обірвалося на 21 році.

Міський голова Володимир Москаленко та Коростенська міська територіальна громада висловлює глибоке почуття скорботи родині бійця, який віддав своє життя, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. А батькам  висловлюємо слова вдячності за те, що виховали справжнього патріота України.

Вічна пам’ять Герою! Герої не вмирають!