90- це не вік, це багатство!

7 Квітня 13:40

90- це не вік, це багатство! 7 квітня у день Благовіщення Пресвятої Богородиці віншували з нагоди 90 річного ювілею жительку села Михайлівка Дорошук Надію Сергіївну. До оселі жінки завітали представники місцевої влади, це начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор Єсін, староста Михайлівського округу Невмержицький Анатолій з квітами та подарунками. Надія Сергіївна, яка сьогодні святкує досить рідкісний в наш час ювілей, являється яскравим зразком, як в настільки почесному віці залишатися прикладом для родини, порадницею, люблячою матір’ю, бабусею, прабабусею. Оглядаючись на прожиті роки Надії Сергіївни є чим пишатися. Все життя вона пропрацювала в колгоспі у селі Михайлівка, разом з чоловіком дали дорогу в життя 2 синам. Отож наразі, жінка може гордитися внуками, правнуками з уст яких протягом дня не затихають слова подяки й привітання. Хочеться побажати Надії Сергіївні якомога більше світлих та сонячних днів, турботи від близьких людей, міцного здоров’я та в такому ж бадьорому настрої, як сьогодні, зустріти свій наступний ювілей.