6 грудня – Міжнародний день волонтера

6 Грудня 17:03

6 грудня відзначається Міжнародний день волонтера . Волонтерська діяльність є важливою складовою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші бажання людини – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

З нагоди свята міський голова Володимир Москаленко привітав волонтерів Коростенської МТГ, висловив  щирі слова подяки від імені кожного громадянина за безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує, побажавши  успіхів у всіх справах і починаннях.

Шановні волонтери, добровольці, альтруїсти, ті, хто віддає свій час, сили та енергію задля інших, щиро вітаємо вас зі святом та зичимо добра, достатку, сімейного благополуччя , процвітання та миру!