23 січня в Коростень завітали волонтери з Німеччини

23 Січня 17:31

23 січня в Коростень завітали волонтери з Німеччини, які підтримують народ України. Волонтери Німеччини приїжджають до нас не вперше. Їх діяльність розпочалась відразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну з 28 лютого 2022 року.

Першочергово побували німецькі гості в Коростенському міському  центрі соціальної підтримки «Віри, Надії, Любові», де залишили солодкі подарунки, фрукти, іграшки, одяг та взуття. Також, значну гуманітарну допомогу привезли соціально-незахищеним верствам населення громади. Цю допомогу можна буде отримати через Коростенську організацію Товариства Червоний Хрест України.

«Допомога надійшла нам від Німецького міста Ліндау, привіз її німецький підприємець і меценат Ральф Ейзенхаут. Це активна громадська ініціатива підприємців Німеччини, які збирають допомогу і привозять її в Україну, завдяки цьому, ми маємо  спільний проект  Благодійної організації «Ми волонтери», Червоний Хрест, за підтримки начальника КВГП Леоніда Якубовського.» – наголосила заступник міського голови Наталія Чижевська.

Гуманітарна допомога, яку надали волонтери з Німеччини поповнить «Банк одягу» організації Товариства Червоний Хрест, де особи, які того потребують, зможуть підібрати для себе необхідний одяг  та речі.

«Банк одягу» в нашій організації функціонував завжди, але завдяки Програмі «BraVo» в 2023 році нам виділили кошти на оновлення приміщення, ремонт та полиці для одягу. З 24 січня ми відкриваємо оновлений «Банк одягу» і  буде він працювати з понеділка по п’ятницю з  10.00 до 15.00 години. Речі оновлюються завдяки співпраці з міською владою, допомоги міжнародних волонтерів також кожен, хто має бажання допомогти може приносити свої речі. «Банком одягу» можуть скористатися всі незахищені верстви населення Коростенської міської громади». – В інтерв’ю Коростенському телебаченню сказала Романенко Катерина, лідер волонтерів Коростенської міської організації Товариства Червоний Хрест України.

Заступник міського голови Наталія Чижевська від імені Коростенської міської ради подякувала делегації з Німеччини за допомогу та підтримку Коростенської громади та вручила сувеніри, які нагадуватимуть закордонним волонтерам про нашу вдячність.