18 листопада  2021 року в місті Коростені працюватиме комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій України

16 Листопада 11:01

На Житомирщині  розпочала роботу комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Комплексна перевірка триватиме з 15 листопада  по 26 листопада 2021 року.

18 листопада  2021 року в місті Коростені комісія ДСНС України розпочне перевірку виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб.  Метою перевірки є оцінка готовності виконавчого комітету Коростенської міської ради, органів управління і сил цивільного захисту ланки  Коростенської міської територіальної громади обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації у мирний час та особливий період.

В рамках перевірки спеціальна комісія ознайомиться з організацією оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій та організацією збору, обробки та інформування керівного складу, населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, дії в умовах надзвичайних ситуацій, стан засобів зв’язку та організацією заходів з евакуації та інші питання.

До комплексної перевірки залучаються:

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Коростенської міської територіальної громади.

Комісії з питань евакуації.

Органи управління з питань цивільного захисту Коростенської міської територіальної громади.

Спеціалізовані служби цивільного захисту Коростенської міської територіальної громади.

Установи та організації, залучені до виконання заходів цивільного захисту.

Коростенське районне управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області.