Топ теги:
Попередження

15 квітня Міжнарродний день культури

15 Квітня 11:56

Міжнародний день культури під Прапором Миру, відомий також як Всесвітній день культури, – це свято, що проводиться щорічно 15 квітня в багатьох країнах світу з метою пропаганди захисту культури. Культура складається з усіх спільних цінностей, звичаїв і вірувань, які надають суспільству спільної ідентичності. Вона включає в себе мову, якою користується суспільство, а також ритуали, моду, мистецтво, їжу, історії та спосіб життя.

Культура – одна з рушійних сил на шляху до вдосконалення людського суспільства, основа єднання людей різних національностей та віросповідань. З ініціативою святкування цього дня виступила Міжнародна ліга захисту культури, яка дбає про захист та збільшення статків культури, мистецтва, науки та релігії.

15 квітня 1935 р., напередодні Другої світової війни, у Білому Домі у Вашингтоні главами 21 держави було підписано перший в історії міжнародний договір «Про захист установ, що служить цілям культури, науки та мистецтва, а також історичних пам’яток». На честь цього у 1998 році було засновано Міжнародний день культури, покликаний ще раз наголосити на важливості всіх сфер діяльності культурного світу.

У Міжнародний день культури багато країн проводять різноманітні святкування: концерти, виставки національних культур, конференції, музичні та поетичні вечори тощо. Цього дня піднімають Прапор Миру, вітають усіх працівників культури та свята.

Вітаємо всіх з Міжнародним днем культури!

Чат-бот Гаряча лінія