12 квітня в Житомирі відбулася презентація економічних профілів територіальних громад Житомирської області, розроблених за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

15 Квітня 15:58

Упродовж декількох місяців експерти аналізували економічні показники 10 громад-партнерок проєкту, серед яких Гришковецька, Ємільчинська, Звягельська, Іршанська, Коростенська, Любарська, Тетерівська, Хорошівська, Черняхівська, Чуднівська громади.

За результатами роботи фахівці розробили й опублікували 10 економічних профілів, які стануть у пригоді громадам для подальшого аналізу, залучення інвесторів та презентації своїх конкурентних переваг. Кожен економічний профіль містить добре візуалізовану аналітико-статистичну інформацію, яка відтворена у вигляді таблиць, графіків та діаграм. Документ характеризує різні аспекти розвитку економіки кожної громади, а також вказує на галузі та сфери діяльності, що потребують додаткової уваги і є пріоритетними з позиції економічного розвитку.

Коростенську громаду представив Володимир СТУЖУК начальник управління економіки, також у заході взяли участь представники громад-партнерок, Жанна СОЛОВЙОВА виконавча директорка НУО «Сучасний Формат», директорка департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА Наталія АРЕНДАРЧУК, експерти Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Володимир СТУЖУК, зазначив що Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» дуже багато робить саме в напрямі розвитку громад, допомагає громадам адаптуватися до нових викликів та інтегруватися в міжнародний простір. Проєкт із розробки економічних профілів та програм економічного розвитку є дуже корисним. Економічний профіль можна презентувати для закордонних партнерів у форматі, зрозумілому саме представникам закордонних країн та потенційним інвесторам.

Цей захід організований НУО «Сучасний Формат» у рамках проєкту «Сприяння поступовому переходу між реагуванням на надзвичайні ситуації органами місцевого самоврядування та сталим соціально-економічним розвитком і зростанням шляхом запровадження антикризових інструментів місцевого економічного розвитку (МЕР) та демонстрації програм МЕР, які передбачають відновлення території громад» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».