24 Листопада 14:59

11-а сесія Коростенської міської ради восьмого скликання відбудеться у режимі обмеженого доступу.

З 30 жовтня на території Житомирщини встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки.  Зважаючи на невтішний стан захворюваності на коронавірус в громаді, виконуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236  було вирішено провести сесію міської ради від 25.11.21 р. в режимі обмеженого доступу

На засіданні 11-ї сесії міської ради, окрім безпосередньо депутатів міської ради, запрошено виключно доповідачів, керівництво міськвиконкому, керівників окремих структурних підрозділів міської ради та комунальних закладів і установ, питання яких внесені на розгляд депутатського корпусу.

Засідання сесії транслюватиметься наживо на YouTube-каналі Коростенської міської ради.

Посилання на онлайн-трансляцію буде розміщено на Facebook сторінці та на сайті міської ради.