УВАГА! 25.11.21р. – міжвідомчі навчання Антитерористичного центру при Управлінні СБ України

24 Листопада 13:33
УВАГА!
25 листопада 2021 р. у Коростенському районі можливе тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспортних засобів, здійснюватиметься перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо. Просимо утриматися від самостійних контактів з підозрілими особами і предметами та з’ясування причин чи обставин підозрілих ситуацій.
Упродовж 25 листопада координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Житомирській області проводитиме спеціальні міжвідомчі тренування у прикордонному Коростенському районі Житомирщини.
До спецнавчань залучатимуться підрозділи регіональних управлінь СБУ та Національної поліції, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, представники органів влади і місцевого самоврядування.
Основна мета – удосконалити план спільних дій залучених структур для ефективного захисту державного кордону України.
Попереджаємо: у Коростенському районі можливе тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспортних засобів, здійснюватиметься перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.
Дякуємо за розуміння та належне реагування на законні вимоги правоохоронців.
Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства.
Закликаємо громадян: при виявленні підозрілих ситуацій, скупчень чи пересувань людей поблизу українського кордону одразу повідомляти правоохоронців.
Цілодобово працюють «гарячі лінії довіри»:
– Служби безпеки України – (0412) 47 21 52 і (096) 563 02 07;
– Національної поліції – 102.
Вся надана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність кожного дзвінка гарантується.
За можливості сфотографуйте чи занотуйте важливі деталі і негайно телефонуйте правоохоронцям.
Зберігайте спокій, будьте уважними і розважливими!
Пресцентр СБ України в Житомирській області