100 років з дня заснування Метеостанції Коростень

1 Серпня 16:57

01 серпня 2024 року з нагоди 100-ої річниці з дня заснування Метеостанції Коростень перший заступник міського голови Володимир Вигівський та голова правління ГО “Асоціація “Рада керівників” Руслан Дідківський привітали працівників підприємства. Метеостанція Коростень одна з п’яти метеорологічних станцій в Житомирській області. Поспілкувалися з керівницею Якимчук Тетяною про роботу метеорологічного обладнання, обговорили робочі питання. Відзначили грамотами міського голови за високопрофесійне виконання службових обов’язків, довголітню сумлінну і плідну працю та з нагоди 100-ої річниці з дня заснування метеорологічної станції Коростень Житомирського обласного центру з гідрометеорології керівницю Якимчук Тетяну та технікесу з метеорології Петренко Ангеліну.