Топ теги:
Попередження

10 червня 2021 року набирає чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”

17 Червня 7:09

10 червня 2021 року набирає чинності Закон України
“Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”
 
10 червня 2021 року набирає чинності Закон України від 5 лютого 2021 року № 1217-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.
Законом запроваджується облік трудової діяльності в електронній формі, що дозволяє не оформляти/не вести паперові трудові книжки. 
Пенсійний фонд України протягом п’яти років має включити до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відсутні дані про трудову діяльність працівників на підставі відомостей, наданих страхувальниками.
За наявності повної інформації в реєстрі застрахованих осіб про всі періоди трудової діяльності особи пенсію за віком буде призначено автоматично  (без звернення особи) з дня, що слідує за днем досягнення пенсійного віку.
За бажанням особа може  одержувати пенсію з більш пізнього віку.
 
Інформацію надала начальник відділу обслуговування громадян №8 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Ірина ОБИХОД

 

 

Чат-бот Гаряча лінія