1 грудня міським головою Володимиром Москаленком вручено грамоту чемпіону України з боротьби вільної Данилюку Дмитрію

1 Грудня 13:45

1 грудня міським головою Володимиром Москаленком за вагомі спортивні здобутки, популяризацію вільної боротьби та активну участь у житті Коростенської міської територіальної громади вручено грамоту виконавчого комітету Коростенської міської ради чемпіону України з вільної боротьби Данилюку Дмитрію.
Вітаємо Дмитрія та його тренера Білоуса Владислава Олександровича із заслуженою нагородою.
Нагадаємо, що З 24 по 27 листопада у Києві проходили змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів (2005-2006 р.н.), на яких Дмитрій, виступаючи у ваговій категорії 71 кг, став чемпіоном України.