🔥 Запрошуємо на стажування до Коростенської міської ради: прийом заявок до 31 травня!

16 Травня 16:45

Якщо вам цікаво, як працює місцеве самоврядування і ви прагнете творити зміни у нашій громаді, запрошуємо на двотижневе стажування у Коростенську міську раду за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Ви здобудете унікальний досвід, зазирнете за лаштунки роботи ради та побачите як саме ухвалюють ключові рішення у місцевому органі влади. І можливо, це стане початком вашої кар’єри у врядуванні.

Умови:

• ✅бути віком від 18 до 35 років;
  • ✅пройти конкурсний відбір (на основі анкети, мотиваційного листа та індивідуальних співбесід);
  • ✅присвятити 10 робочих днів по 3-4 години на день.

На вас чекає:

• ☑️ дослідження особливостей, історії та потенціалу громади, а також структури і правил місцевої ради;
  • ☑️ знайомство зі специфікою роботи відділів ради;
  • ☑️ спілкування з керівництвом громади;
  • ☑️ участь у напрацюванні важливих документів;
  • ☑️ участь у робочих засіданнях та нарадах;
  • ☑️ знайомство з особливостями співпраці ради з міжнародними проєктами;
  • ☑️ допомога в організації публічних заходів;
  • ☑️менторський супровід працівників ради у пізнанні азів місцевого самоврядування.

Хто може пройти стажування?

• Молоді особи віком від 18 до 35 років, які не працювали/не працюють в органах державної влади або в органах місцевого самоврядування

Що потрібно для зарахування на стажування?

• Заповнити короткий опитувальник
  • Зібрати пакет документів (заява, анкета, мотиваційний лист обсягом не більше 1,5 арк., копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, копія студентського квитка – для здобувачів вищої освіти) та передати в 22 кабінет виконавчого комітету Коростенської міської ради
  • Далі Ваші відповіді вивчать і найвмотивованіших кандидатів запросять на стажування

⏳ Дедлайн подачі заявок: 31 травня 2024 року.

Якщо маєте запитання, пишіть на електронну пошту або телефонуйте за номером (04142) 9 64 10.

Програма стажування молоді від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» є частиною зусиль Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України з формування професійної конкурентної служби в органах місцевого самоврядування та створення передумов для залучення жителів до прийняття управлінських рішень на місцях.

Україні потрібні молоді лідери! Долучайтеся до місцевих органів влади і власноруч змінюйте свою громаду і країну 💫