Топ теги:
Попередження

ЗВЕРНЕННЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ЩОДО ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО

29 Березня 10:17

З наближенням великого релігійного свята – Воскресіння Христового Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громади з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах, адже саме в ці святкові дні дані об’єкти відвідує велика кількість населення.
Як свідчить статистика, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки.
Аби не затьмарити собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, особливо будьте обережні зі свічками.
Статистика свідчить, що випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Тому під час святкування Світлого Христового Воскресіння необхідно пам’ятати основні правила пожежної безпеки:
– під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей, газових та електроприладів. У жодному разі не можна залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності;
– не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку палиться піч, включена духовка, горить газ чи свічка;
– під час освячення паски подбайте проте, щоб запалена свічка не торкалася поліетилену або плетеного великоднього кошика;
– підв’язуйте міцно хустину та збирайте волосся, аби на нього не потрапив вогонь свічки при нахилі голови;
– під свічкою тримайте шматок паперу чи тканини, аби через гарячий віск ви не смикнули рукою та не впустили свічку на одяг;
– не залишайте без нагляду запалені свічки, відкритий вогонь, кадильне вугілля;
– не використовуйте для прикрас легкозаймисті матеріали;
Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності.
Тож, шановні громадяни, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємось до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час Великодня. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя. Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню.
Щиро вітаємо Вас зі наступаючими святами. Бажаємо Вам здоров’я, щастя, душевної рівноваги, сімейного тепла, радості, духовного оновлення, віри і надії.  Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, оселі та всю Україну – миром. Дарує щастя та добро, а дітям – великої світлої долі.

Рятувальники переконливо просять Вас – пам’ятайте про свою безпеку, а також рідних і близьких!

Чат-бот Гаряча лінія