Зустріч з мешканцями будинку Зв’язківців, 15

19 Травня 10:34

Перший заступник міського голови Володимир Вигівський та секретар міської ради Олександр Олексійчук зустрілись з мешканцями будинку по вул. Зв’язківців, 15, які постраждали через ремонтні роботи сусідів. Нагадаємо, що квартира, яка знаходилась на другому поверсі цього будинку обвалилась разом з міжповерховим та горищним перекриттям на перший поверх.
Виконавчим комітетом Коростенської міської ради було виділено 10 тис.грн. матеріальної допомоги сім’ї, яка постраждала найбільше, та запропоновано проживання в гуртожитку по вул. Б. Хмельницького, 57 чи Білокоровицьке Шосе, 6, на вибір. Мешканцю сусідньої квартири, в якої частково пошкоджено накриття, виділено 3 тис. грн.
На жаль, під час обвалу постраждали й мешканці: чоловік пошкодив руку, а літня жінка має забої ніг. Сьогодні обговорили й питання максимальної медичної допомоги постраждалим.
Радує свідомість коростенців, адже молодий чоловік, який проживає на першому поверсі і проводив неузгоджені втручання в конструктивні елементи будинку, розуміє свою відповідальність за трагедію в сусідів і готовий допомагати їм з ремонтом та відновленням квартири.