Зустріч з аграріями, які здійснюють діяльність на територіях Коростенської міської територіальної громади

16 Квітня 10:59

Міський голова Володимир Москаленко провів зустріч з старостами та аграріями, які здійснюють діяльність на територіях Коростенської міської територіальної громади. Серед обговорених питань: приведення договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у відповідність до діючого законодавства; сплата податку з доходів фізичних осіб; надання повідомлень про обробку земель засобами захисту рослин для попередження отруєння бджіл; заключення соціальних угод щодо розвитку територій.
Володимир Васильович окремо відзначив високий рівень соціальної відповідальності всіх аграрії та підприємців, які завжди відгукуються на прохання старост про допомогу. А також висловив впевненість, що наша спільна робота буде у надалі приносити максимум користі як для кожного залученого працівника, так і для громади в цілому.