Зустріч міського голови з президентом Міжнародного благодійного фонду «Відкрите серце» Халвардом Хасселоу

30 Червня 11:18

Сьогодні, 30 червня,  міський голова Володимир Москаленко зустрівся із президентом Міжнародного благодійного фонду «Відкрите серце» Халвардом Хасселоу, який вже понад 30 років підтримує Україну у тому числі, і місто Коростень. Підтримка фонду є надзвичайно важливою у цей важкий час. Це і гарячі обіди у благодійних їдальнях фонду, різні види гуманітарної допомоги: одяг, медикаменти, продукти харчування, допомога малозабезпеченим верствам населення тощо.
Володимир Васильович висловив велику вдячність Міжнародному благодійному фонду «Відкрите серце» та сподівання на подальшу плідну співпрацю.