Зустріч міського голови з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

26 Травня 13:39

Дитинство закінчується швидко і щороку ми вітаємо в дорослому житті нових випускників зі шкіл Коростенської територіальної громади.
Напередодні Дня захисту дітей міський голова Володимир Москаленко за гарною традицією зустрівся з учнями, які, на жаль, в юному віці залишились без батьківського захисту і підтримки. Володимир Васильович подякував кожному з них за стійкість до випробувань долі, за збережений дитячих захват від пізнання світу. Бажаємо Вам віри у власні сили, достатку, світлого майбутнього і здійснення заповітних мрій. Не забувайте своєї малої Батьківщини, черпайте силу у древлянському корінні, вчіться, мрійте, працюйте і наполегливо йдіть до мети!