Топ теги:
Попередження

«Жіноче коло сили»

7 Березня 16:00
     Різноманіття життєвих ситуацій і масштаб особистої відповідальності жінки як матері, подруги, професіонала своєї справи часто провокує душевну втому, занепад фізичних сил, призводить до емоційного виснаження. Це може статись з будь-якою жінкою, навіть з жінками-лідерами, жінками-керівниками, які працюють з людьми та для людей своїх громад.
      Тому, в КУ “Центр дитячої та юнацької творчості” Коростенської міської ради, за ініціативи заступниці міського голови Наталії Чижевської та підтримки Коростенської міської ради і Коростенсько районної військової адміністрації, було проведено тренінг зі стресостійкості «Провідники змін» для жінок-управлінців громад Коростенського району на тему «Жіноче коло сили». Тренерами незвичайного заходу були представниці Фонду «Маша» – експертка та тренерка Тетяна Кереселідзе, тренерка та менеджерка Марія Добровінська. Для всіх учасниць тренінгу створили позитивний та відкритий простір, який сприяв жвавому спілкуванню, емоційному розслабленню та створив чудовий настрій.
       Приємною несподіванкою було те, що на тренінг «Жіноче коло сили» завітав начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой, який напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир, привітав учасниць тренінгу з наступаючим святом та від імені чоловіків громад Коростенського району подарував квіти та солодкі сувеніри.
       На завершення заходу було проведено майстер-клас «Підсвічник» на якому кожна учасниця тренінгу власними руками розмалювала підсвічник, що нагадуватиме про такий насправді корисний тренінг для жінок, який допомагає зменшити вигорання та знизити рівень стресу, надає сил та покращує рівень психічного здоров’я загалом, надихає на нові ідеї та звершення.
Чат-бот Гаряча лінія