Топ теги:
Попередження

“Жіноча єдність – сила для Перемоги!”: Проєкт Підтримки жінок ветеранів та ВПО в Житомирі

22 Грудня 9:02

19 та 20 грудня в Житомирі відбулася подія, яка уособлює силу жіночої підтримки та єдності. За ініціативи громадської діячки, голови ГО “Мир на долоні”, а також радниці начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірини Гладкої, було розпочато реалізацію проєкту “Жіноча єдність – сила для Перемоги!”. Який побудований на принципі “Рівна – рівній”, покликаний надати підтримку жінкам ветеранів та внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

Протягом двох днів організація “Мир на долоні” створила платформу для зустрічей, де жінки могли вільно обговорювати питання, пов’язані з ментальним здоров’ям, ділитися власними досвідами й надавати одна одній необхідну підтримку. У дружній атмосфері, за чашечкою кави, учасниці мали змогу відчути спільноту та взаєморозуміння.

Психологиня Світлана Мудрук надала поради учасницям зустрічі про корисні методики самозаспокоєння і способи підтримки своїх рідних, зокрема у контексті роботи з членами сімей військовослужбовців. Окрім розмов про ветеранські об’єднання, кожна учасниця отримала індивідуальне послання від свого “ангела”, що додало особливої атмосфери заходу.

Завершенням зустрічі став смачний кейтеринг від кафе “Лампочка”, що стало вже традиційним гостинним жестом.

Чат-бот Гаряча лінія