Жіноча Рада міста з «Місією добра»

23 Березня 13:30

21 березня за підтримки міського голови Володимира Москаленка, заступник міського голови Олександр Синицький та представниці Жіночої Ради міста зустрілися з членами громадської організації Коростенське об’єднання людей з інвалідністю «Сила Духу» голова  Олександр Дубів.

Спілкуючись з представниками організації  які зібралися, розумієш, що на їхню долю  випали нелегкі  випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Прекрасний приклад заступника голови організації  Олександра Палехи  3- разовий чемпіон світу з параармрестлінгу, гордість коростенської громади, справжній приклад для усіх, який займається сам і тренує людей з інвалідністю.

Справедлива шана  та повага суспільства до людей, що потребують особливого захисту та підтримки у цей не простий час. Люди з обмеженими фізичними можливостями  – це не просто категорія громадян. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські сподівання на краще.

Переймаючись буденними проблемами, ми не повинні забувати про непросту долю людей з вадами здоров’я, адже надання їм підтримки й допомоги – справжній вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

По завершенню зустрічі передали благодійну допомогу, частину з якої розвезуть за адресою проживання членів організації.

Жіноча Рада міста висловлює слова вдячності  вірянами УПЦ за турботу, допомогу, розуміння та благородну справу.

Голова Жіночої  Ради                                                                                                Світлана  ЗАГОРУЙКО