Жіноча Рада міста вітає з Міжнародним днем захисту дітей!

31 Травня 8:49

Дорогі діти! Шановні батьки!

Жіноча Рада міста, щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

У перший день літа від усієї душі вітаємо вас з Міжнародним днем захисту дітей! Це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.
Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Коростенщини і всієї України.
Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль.  І важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це.
У наших силах вберегти дітей від зла, від жорстокості чи насильства, від болю. Ми маємо старатись об’єднати наші зусилля, бути правильним прикладом, зігрівати любов’ю кожне дитяче серденько, щоб виростити достойних та гідних людей.
Щиро дякуємо всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – батькам, вчителям, вихователям. Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами! Шановні батьки! Бажаю вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та України.

Голова Жіночої Ради            Світлана ЗАГОРУЙКО