Топ теги:
Попередження

Жіноча Рада міста вітає з Днем матері

7 Травня 6:04

 
Дорогі  коростенки!
Жіноча Рада міста, щиро вітає вас з прийдешнім святом! 
День Матері – це особливе свято, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері
 Мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям, хранительку родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. У продовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.
 Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народу, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою. Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги.
Низький уклін і щира подяка нашим матерям за ласку для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Не стане слів, щоб подякувати за їх любов, що є для нас життєвим оберегом, за тепло їхнього серця, яке завжди готове пробачити і зрозуміти.
Низький уклін Матерям військових за недоспані ночі, переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими вони, долаючи нинішні негаразди, зберігають віру в завтрашній кращий день
Спасибі Вам, наші Матері, за підтримку, турботу та розуміння!
                                              Голова Жіночої  Ради       Світлана  ЗАГОРУЙКО

 

 

Чат-бот Гаряча лінія