Жіноча Рада міста вітає з 25 – тою річницею Конституції України

25 Червня 11:36

«Конституція – це паспорт держави,
                                                                              в якому закладаються не тільки риси держави,
                                                                                                         а й її параметри».

Дорогі коростенці !
28 червня Україна відзначатиме 25 – ту річницю  Конституції .
Жіноча Рада міста, щиро вітає вас з визначним державним святом –
                             ДНЕМ  КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!
Документ є  – основою  процвітаючої  держави,запорука єдності українського народу,
гарантія прав і свобод кожного громадянина. Дотримуватися  Основного  Закону, докладати
зусилля для утвердження в Україні високих соціальних економічних, гуманітарних стандартів – обов’язок кожного з нас.
Від усього серця бажаємо  усім здоров я, впевненості,сили, гідності  та захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові нашої держави!

З повагою голова Жіночої ради міста  Світлана Загоруйко.